Akbank Usulsüz İşlem Yapıyor.

Recep A. |

Bankaya Takipli borcum var ve maaşımdan her ay sosyal haklar ve aile yardımı hariç 1/4'ü kesilmektedir. Maaşımızı mart ayı itibari ile Akbank'tan alıyoruz maaşımın geri kalanı üzerine bloke koydular. Haciz olmayacağını kendileri de biliyor. Haciz olsa kullanılabilir limitte görünmez. Parayı bankamatikten değil şubeden çekmem gerektiği söyleniyor.

Soruyorum hangi icra dairesinin yada mahkemenin kararı ile bloke ettiniz. Cevap veremiyorlar. Maaşımı şubeden çekip bankamatikten çekemememi sordum, bankamatikte bloke olduğu söyleniyor. Mantık dışı işlemler yapıyorlar. Nasrettin hoca hesabı ya tutarsa ama bugün ödenmezse dava açacağım bankaya ve şubeye maddi ve manevi.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep A.
  27 Mart
  13:33

  Yapılan bir şey yokken ne yazayım

 • Recep A.
  17 Mart
  18:02

  Banka ile yapılan protokol var banka protokole uymuyor. Çarşamba günü gerekli tüm işlemleri yapacağım her ay git gel 50 km yol yapıp 30,00Tl masraf yapacak değilim, protokole uymamanın da cezası vardır elbette.

 • 17 Mart
  15:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi