25 Mayıs 2013

Akbank Ücretsiz İşlemden Ücret Aldılar!

Ben maaşımı bankanızdan almaktayım anlaşmamız gereği havale ücreti, internet üzerinden yaptığımız işlemlerden herhangi bir ücret alınmamaktadır. 2 gün önce android cep telefonu uygulaması üzerinden 6 adet fatura ödedim ödeme ekranında kredi kartı seçeneği mevcuttu bunu seçip komisyon alınıp alınmadığına baktım komisyon ücreti 0 gözüküyordu para kesilmediği için bende faturalarımı kredi kartı hesabından ödedim.

2 gün geçtikten sonra hesabımı kontrol ettiğimde her fatura için ''Fatura Ödeme Ücreti' adı altında ücret kesildiğini gördüm kesilen paranın geri iade edilmesini istiyorum. 24.05.2013 tarihinde banka internet sayfasından iletişim formunu doldurarak mesaj gönderdim geri dönüş olmadı.

Kadir 73 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi10 Haziran 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Kadir10 Haziran 2013

  15 gün oldu halen cevap bekliyorum benim gözümde 3 sınıf bir banka oldunuz :(

 • Kadir29 Mayıs 2013

  5. gün oldu halen değerlendirilecekmiş. Akbankı hızından dolayı kutluyorum alacakları oldu mu saniyede işlem yapıyorlar vermeye geldi mi keyifleri yetince işlem yapıyorlar.

 • Akbank Temsilcisi26 Mayıs 2013

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön