01 Kasım 2016

Akbank Tüm Şartlar Var Chip Para Yok!

Akbank ile Markafoni arasında anlaşma yapılmış ve 31 Ekim 2016 arası tek seferde 250 TL üzeri peşin veya taksitli alışveriş için, aynı gün 50 TL chip para yüklenir yazıyor. 251 TL küsüratlı bir alışverişi Markafoni.com üzerinden 3 taksit olarak yaptım, 2 gün bekledim chip para yok. Arıyorum alışverişi taksitle yapmışsınız bu olmaz diyor, sitenizde ve Markafoni sitesinde peşin veya taksitli yazıyor diyorum, nerede yazıyormuş bu Markafoni'yi bağlar diyor. Buradan her türlü saçmalığı yapan Akbank ve Markafoni, düzgün kampanya yapın ve yazan şartlara uyun, bizi mağdur etmeyin. En kısa sürede kim ne yapıyorsa yapsın ve 50 TL chip paramı kartıma yükleyin. (yıllardır ülkede olupta katma değer yerli otomobil-yerli telefon-beyaz eşya vb. ile ülkeyi kalkındırmayıp, ucuz iş gücü diye Mısır'a yatırım yapan) Akbank.

Emrah 206 Okunma

Cevaplar

  • Emrah05 Kasım 2016

    Chip para yok, arayan soran yok, kampanya'ya kayıt etmek için, karta abone etmek için 7 sülalemizi arayıp, baş belası olan, hayatımızın ve dinin düşmanı bankalar, lehimize bir şey yapacakları zaman ses-seda yok.

  • Akbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön