16 Ocak 2014

Akbank Tüm Ödemesini Yapıp İptal Ettiği Karta Borç Çıkardı!

Düzenli olarak kullanmakta olduğum kredi kartını, Akbank şubesine gidip tüm borcu talep edip peşin olarak ödemesini yapıp, ardından müşteri hizmetlerine arama yaparak kart iptalini talep edip 20 tl kullanılmamış para puanım olmasına rağmen ısrarla kart iptalini talep edip, müşteri hizmetleri görevlisinin bana işlemimin gerçekleştirildiğini bildirmesiyle görüşmeyi sonlardırdık.

Beş ay sonrasında 0.1 tl borcu olan hesap özeti gönderilmiştir, çözümünü ve bankayla ilgili tüm ilişiğimin kesilmesini talep ediyorum.

Ömer 88 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Ocak 2014

    Müşteri hizmetlerinden tarafıma gelen yanıt, bu konuyla ilgili bizim buradan yapabileceğimiz birşey yoktur, banka şubelerinin yaptığı işlemlere müdahale edemiyoruz, peki soruyorum siz nerenin müşteri hizmetlerisiniz?

  • Akbank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön