Akbank Tüketici Hakem Kararını Tanımıyor!

Mehmet Murat E. |

Akbank Malatya ve Milli Eğitim Şubelerinden almış olduğum 5 farklı kredi dosya ve istihbarat ücretleri için 29.092014 tarihinde şikayetçi oldum. Karar 16.04.2015 tarihinde 5 başvuru için olumlu çıktı. Malatya ve Milli Eğitim Şubeleri ile görüştüm. Ancak kendilerine böyle bir karar gelmediğini söyledi Malatya Şubesi. Diğer Milli Eğitim Şubesi ise bu konuda tam bilgi sahibi olmadıklarını işleyişin nasıl olduğunu bilmediklerini belirttiler.

2015/4110,2015/4111,2015/4112,2015/4113,2015/4114 numaralı hepsi lehime sonuçlanmış kararlara rağmen Akbank'ın uyguladığı bu karar tanımamazlık neye göredir? Başvuru hakkımı kullanarak hakkımı aradığım ve haklı çıktığım bu konuda hakkımın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Murat E.
  28 Nisan
  13:53

  Kararın verilişı 16.04.2015
  Benim size bildirimim sizinde dediğiniz gibi 21.04.2015
  Karar belli her şeyi sizde biliyorsunuz.
  Aynı standart cevabı veriyorsunuz.
  Günler geçti neyin incelemesini yapıyorsunuz ki.
  Karar belli. Tutarlar belli.

 • 28 Nisan
  12:45

  Değerli Müşterimizin 21.04.2015 tarihinde iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mehmet Murat E.
  27 Nisan
  17:07

  Merhaba. Size daha önce de hakem heyeti kararı ile ilgili ödemeniz gereken dosya masrafları ve istihbarat ücretleri ile ilgili mesaj attım. Şikayette bulundum. Ancak günlerdir iletinizi sizin için değerlendireceğiz şeklindeki mesajlar dışında hiçbir şey yazmadınız. Bilgi vermediniz. Elimdeki belgeler ile yarından itibaren avukatım aracılığı ile bankanız hakkında yasal işlem ve icra işlemlerini başlatıyorum. Bu konuda bilginiz olsun. Yazdıklarımı değerlendirmediğiniz ve hiç değer vermediğiniz için teşekkürler!

 • Mehmet Murat E.
  21 Nisan
  18:50

  Herkese standart aynı cevabı veriyorsunuz.
  Bize ulaşın dediğiniz yerden de defalarca yazdım cevap vermiyorsunuz ki.

 • 21 Nisan
  17:09

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi