Akbank Tüketici Hakem Heyeti Kararının Uygulanmaması!

Ahmet Kemal H. |

Akbank T.A.Ş. Toroslar/MERSİN Şubesinden kullanmış olduğum kredilerden kesilen dosya masraflarının (Kredi Kullandırma Ücretlerinin), tüketici sorunları hakem heyeti kararı ile tarafıma iadesine karar verilmiş olmasına ve kararı hem şubeye hem de genel müdürlüğe faks ile göndermeme rağmen iade işlemi gerçekleşmemiştir.
Banka Genel Müdürlüklerinin internet sitelerinde yer alan faks numaralarına genellikle ulaşılamamaktadır.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Kemal H.
  18 Eylül
  08:03

  Şikayetim konusu tüketici hakem heyeti kararı hızlı bir şekilde uygulandı. Ancak, daha önce internet bankacılığı aracılığıyla yapmış olduğum EFT işlemlerinden ücret alınmazken, şikayetimden sonra bu EFT işlemlerinden her işlem için 3 TL ücret alınmaya başlandı. Şikayete, eleştiriye gelen yok bu memlekette. Mümkün olsa da hiç bir banka ile çalışmasak. Ancak böyle bir şey mümkün değil maalesef.

 • 09 Eylül
  18:14

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi