09 Eylül 2014

Akbank Tüketici Hakem Heyeti Kararının Uygulanmaması!

Akbank T.A.Ş. Toroslar/MERSİN Şubesinden kullanmış olduğum kredilerden kesilen dosya masraflarının (Kredi Kullandırma Ücretlerinin), tüketici sorunları hakem heyeti kararı ile tarafıma iadesine karar verilmiş olmasına ve kararı hem şubeye hem de genel müdürlüğe faks ile göndermeme rağmen iade işlemi gerçekleşmemiştir.
Banka Genel Müdürlüklerinin internet sitelerinde yer alan faks numaralarına genellikle ulaşılamamaktadır.

Ahmet 389 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Eylül 2014

    Şikayetim konusu tüketici hakem heyeti kararı hızlı bir şekilde uygulandı. Ancak, daha önce internet bankacılığı aracılığıyla yapmış olduğum EFT işlemlerinden ücret alınmazken, şikayetimden sonra bu EFT işlemlerinden her işlem için 3 TL ücret alınmaya başlandı. Şikayete, eleştiriye gelen yok bu memlekette. Mümkün olsa da hiç bir banka ile çalışmasak. Ancak böyle bir şey mümkün değil maalesef.

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön