05 Nisan 2013

Akbank Tüketici Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor!

Akbank Tandoğan/ANKARA şubesinden kredi kullandım. Kredi kullanma masrafları olarak benden 215 TL. para kestiler. Bende bu alınan ücretin iadesi için Etimesgut İlçe Kaymakamlığı tüketici hakem heyetine başvurdum. Tüketici hakem heyeti beni haklı bularak 6791 karar numarası ile 215 TL ücretin iadesine karar verdi. Kararın bana ulaştığı tarih 07 Ocak 2013'tür. Akbank'a tebliğ edilen tarih 14 Ocak 2013'tür.

Aradan geçen 2 aylık süre zarfında ne arayan oldu, ne de ücretimi iade ettiler. Akbank devletin koyduğu kanunlara uymayarak suç işlemektedir. Eğer 15 gün içerisinde kararı uygulamazlar ve olumlu veya olumsuz bir cevap vermezler ise avukatım icra yoluyla hakkımı alacaktır.

Semra 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön