Fatih K. Teşekkür Mesajı

Akbank şikayetim sonrası ödememi yapmıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Akbank Tüketici Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor!

Fatih K. |

Eski tarihlerde Akbank'tan ev kredisi kullandım. Kredi dosya masrafını geri almak için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum ve 09.03.2016 tarihinde başvurum sonuçlandı, haklı bulundum. 30 Mart 2016 tarihinde bankaya başvurdum ve mahkeme sonuç kağıdını göstererek ücretimi talep ettim. Bana henüz paranın yatmadığı yatınca cep telefonuma mesaj geleceği söylendi. Aradan 22 gün gibi bir süre geçmesine rağmen hala mesaj almadım. Paramın bana iadesini istiyorum. Yoksa gerekli tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  23 Nisan
  00:15

  Akbank şikayetim sonrası ödememi yapmıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Fatih K.
  21 Nisan
  15:56

  Bankanıza başvuru yaptıktan sonra ve konuyla ilgili belgeyi merkezinize şubeniz aracılığıyla gönderdikten sonra aradan 22 gün geçti. İnceleme, değerlendirme süreciniz ne kadar sürecek bilgi verir misiniz?

 • 21 Nisan
  13:46

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi