07 Haziran 2013

Akbank Teslimatı Bekleyen Kredi Kartı!

Son kullanma tarihi dolan ve teslim edilmeyen kredi kartıma ilişkin kurye net firması ile iletişime geçerek kartın tarafıma ulaştırılmadan tekrar İstanbul'a gönderildiği bilgisini aldım. Kurumsal kimliğe sahip müşteri odaklı firmanızın bu denli ilgisiz lojistik faaliyet gösteren organizasyonlar ile olan bağı bir müşteri olarak beni rahatsız etmektedir.

Akbank iletişim formu ve telefon ile aldığım cevaplar da çözüm sağlamamıştır. Sorunun kısa süre içerisinde çözülmemesi halinde kartımı iptal ettireceğimi beyan ederim.

Emre 71 Okunma

Cevaplar

  • Emre19 Temmuz 2013

    Yapılan görüşmeler neticesinde Akbank kart teslimatı konusunda bir yetkiye sahip olmadığını göstermiştir. Kuryenet adlı sorun odaklı firma ile çalışmaya devam ettiği sürece müşterilerinin mağdur edilmesine göz yummaktadır.

  • Akbank Temsilcisi07 Haziran 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön