Akbank Telefonlara Ulaşamama.

Şafak K. |

Şube telefonlarınıza neden bakılmıyor neden müşteri temsilcilerine bağlanmak için tam 25 dakika bekliyorum. Çalışanlarınız neden bu kadar umursamaz ve ilgisiz. Bir hesap kapatmak istiyorum. Banka neden beni bu kadar uğraştırıyor. Çalışanlarınız telefonlara cevap vermeyecek müşteri temsilcisine her aradığımda saatlerce beklemek zorunda kalmak. Nedense başka bankaları aradığımda kısa süre içinde bağlandığımda neden siz Akbank müşteri temsilcilerine bağlanmak saatlerimi alıyor. Acil bu telefon olayına bir çözüm lütfen. İnanın bıkıyor insan. Bir insan bu kadar bekletilir mi inanılır gibi değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  13:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 24/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Temmuz
  11:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi