02 Temmuz 2016

Akbank Telefonla Arayarak Rahatsız Ediyor!

Dün Akbank A:Ş adına bir müşteri temsilcisi aradı ve kredi kartı reklamı yaptı. İlgilenmediğimi daha önce açık olan bir hesabı hiç kullanmadığımı belirterek çağrıyı sonlandırmak istedim. Ancak iletişim bilgileri vs..

Israrla isteyerek çağrıyı sonlandırmayı reddetti. Bende kapattım telefonu. Az önce tekrar arandım. Çağrı yarım kaldığı için arıyorlarmış. İlgilenmediğimi aranmak istemediğimi belirttim. Müşteri temsilcis bayan beni duymuyormuş gibi bunları söylemesi gerektiğini belirterek reklama devam etti. Tekrar kapattım telefonu. Bir daha arama gelirse Savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı buradan belirtmek istedim sadece.

Metin 127 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön