17 Ağustos 2015

Akbank Telefon Numara Değişikliğini Zora Sokuyor.

Bugün itibari ile internet bankacılığında kullanmış olduğu telefon numaramı ATM'den değiştirdim. Eve geldiğimde hala telefonu internet bankacılığında kullanamadığımı gördüm, bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım bu konuda bizim yapacağımız bir şey yok ATM'den ya da şubeden ancak işleminizi yapabileceğim söylendi.
1- Bulunduğum ilçede ATM ya da şube yok. En yakın şube ya da ATM ilçeye 100 km uzakta
2- ATM'den numaramı tanıtmama rağmen neden numaram değişti diye olumlu cevap geliyorda değişmiyor? 3- Bu basit işler için her seferinde bu zahmeti çekmek zorunda mıyım? 4- Güvenlik diye işlem yapamıyoruz diyorsunuz ATM'den nasıl güveniyorsunuz?

Önder 141 Okunma

Cevaplar

  • Önder21 Ağustos 2015

    Telefonla arayıp anne kızlık soyadını, doğum tarihimi, annemin adını sorarak sözde güvenlik soruları ile her işlemi yapıyorum ama ki bu bilgilere ulaşması bu kadar zor olmasa gerek, akrabalarımın hepsi arkadaslarım bildiği cevaplar yani, söz konusu telefon numarası olunca yok diyorlar güvenli değil. Hattımı başka operatore tasıdığımı gören sistem nedense hattın benim üzerime olduğunu görememesi ne kadar trajikomik.

  • Akbank Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamız ilgili biriminde değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön