04 Nisan 2013

Akbank Telefon Hattım!

Daha önceki yaptığım operatör değişiklikleri ve bunun sonucunda bankalar tarafından numaramı taşıma işleminin onaylanması sorunsuz bir şekilde yapılmıştır.Ama 4442525no'lu Akbank müşteri hizmetleri numarası ile 04/04/2013 sabah saat 9:00 civarında yapmış olduğum telefon görüşmesinde 2 kere aramama rağmen neo kartınız yoksa şubeye gidip bu işlemi şubeden onaylatmanız gerektiğini bildirmiştir.

Ben her işlemde şubeye gideceksem eğer 444 2525'in sadece neolarımı özel olduğunu merak ediyorum. Akbank tan çekmiş olduğum kredinin sefasından çok cefasını çektiğimi bildiriyorum.Sebebi Direk Akbank'dır. Bir daha kesinlikle bu bankayla çalışmayacağım.Müşteri kazanmaktan çok kaybetmeyi tercih ediyorlar..

Ridvan 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön