Akbank Telefon Bankacılığında Müşteri Temsilcisine Ulaşılamıyor.

Fatih İ. |

Otomatik ödeme talimatı vermek için yıllardır çalıştığım Akbank'ın müşteri hizmetlerini aradım. Ancak sistemin zikrettiği tüm numaraları tuşlamama rağmen müşteri temsilcisine ulaşmak için herhangi bir yönlendirme yapılmadı."Kayıp-çalıntı" hattından müşteri hizmetlerine tekrar ulaşmaya çalıştım, yaklaşık 14. dakikadır bekliyorum ve hala da bekletiliyorum (Kimsenin bekletilmeye hakkı yoktur).

Bu mudur sevdiğimiz Akbank?Bu işten siz kazanacaksınız, ben değil. Bankalar kamu çalışanlarını müşterisi yapmak için takla atıyor. Siz ise ayağınıza gelen müşteriyle ilgilenmiyorsunuz. Müşteri hizmetleri politikanızı gözden geçirmeniz dileğiyle Akbank'a bu durumu "yakıştıramadığımı" bildirmek isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih İ.
  01 Ekim
  19:46

  Ekimin 1'i oldu ve Akbank hala tarafıma dönecek.

 • 14 Ağustos
  17:07

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi