Akbank Telefon Bankacılığına Ulaşılmıyor.

Önder T. |

Gerek kredi kartı, gerek vadesiz hesap olsun internet ve cep şubenizi aktif kullanan müşterinizim. Cep ve internet şubesinden yana bir sıkıntım yok severek kullanıyorum fakat telefon bankacılığınız tam bir vasat. Yarım saatte bir müşteri temsilcisine bağlanmayı başarabildim. Oda bana yardımcı olmadı başka birime aktardı. Bu şikayeti yazarken telefon açık hala müşteri temsilcisine bağlanmayı bekliyorum. Artık Gsm operatörümle anlaşmalı olduğunuzu düşünmeye başladım. Allah bir daha işimi düşürmesin telefon bankacılığınıza.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder T.
  16 Ağustos
  15:33

  Zaman zaman yoğunluk olduğunu söyleselerde inanmıyorum. Çünkü her zaman bu böyle. Hep yoğun saatler banamı denk geliyor?

 • 07 Ağustos
  18:07

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi