Akbank Telefon Bankacılığı Yetersiz!

Gül G. |

Bir müşterinin telefon bankacılığı için telefonda ne kadar bekleyebileceğine, beklemesi gerektiğine dair bir araştırma yapıp, süreçlerinizi buna göre düzenlemenizi öneriyorum. Şu anda bekleyişimin 18. dakikasındayım, telefonu kenara koydum, hoparlörü açtım, sıranın bana gelmesini bekliyorum.

Bu süre zarfında acilen yapmam gereken eft işlemim, internet bankacılığı hesabıma kendi hatam nedeniyle ulaşamadığım için bekliyor. Telefonda beklediğim bu süre faturama yansıyor, ben zaman kaybediyorum ve Akbank'a olan inancım bu tip aksaklıklar nedeniyle giderek azalıyor. Akbank'lıyım ancak tek farkım, daha fazla bekliyor olmam...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  16:32

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi