Akbank Teknosa Cep Telefonu Kredisi...

Taha Çağri A. |

13.02.2016 tarihinde Trabzon Forum AVM Teknosa şubesinden cep telefonu almak için Akbank'tan 1500 TL kredi kullandırıldı. Bu kredinin vadesinin 9 ay olmasını istediğimi Teknosa çalışanına belirtmeme rağmen telefonumdan başvuru işlemlerini başlattı ben 9 ay üzerinden yaptığını zannederken Akbank tarafından onaylanan kredinin 36 ay vadeli olduğunu gördüğümde çalışana bunun neden böyle olduğunu sorduğumda bir yanlışlık olduğunu ve kendisinin bunu çözeceğini söyledi sonra telefonla Akbank Değirmendere Trabzon şubesinden bi yetkiliyle görüştü. Ve bana bunun düzeltileceğini ama benim dilekçemin alınacağını söylediler. Akbank Değirmendere şubesinden Ş** H** arayarak şubeye gitmemi istedi ve benden dilekçe yazmamı istedi dilekçemi yazdım kendisine teslim ettim yalnız aradan 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen vadem kısalmadı ve bilgilendirilmedim. 1500 TL'lik telefona 2000 TL ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  09:41

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi