Akbank Tek İstediğim Banka Kartım İle Para Çekebilmek!

Canan P. |

Kaybettiğim kartımının yenisinin gönderilmesi için 19 Mart'da talepte bulundum. Gelmedi aradım, iş günlerini sayıyoruz 7 iş gününde gelir dediler (tarih 29 Nisan bu arada) bugün (1 nisan) yine aradım evet talebinizi görüyorum 29 nisan da şubeye kartınızın gönderilmesini istemiş siniz dedi.

Hayır bunu isteyeli çok oldu , o tarihte ben nerde kaldı kartım demek için aradım deyince; biz son alınan kaydı görebiliyoruz dedi. Kargo şirketine şikayetiniz iletildi diyor birde, ben kargo şirketini değil Akbank'ı tanırım. İnternet ten bize ulaşın kısmindan şikayetinizi iletebilirsiniz dedi. Yazdım orası da güncelleniyoruz diyor. Sonuç; en kısa sürede kartım gelecekmiş!

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  14:30

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi