Akbank Tek Gişe Çalışıyor!

Merve Nur D. |

Akbank Hadımköy şubede dün KPSS harcı yatırmak için saatlerce sıra bekledim. Tek bir gişe çalışıyordu. Güvenliğe niçin tek gişe çalıştığını sorduğumda ise "arkadaş biraz kötü ondan", gibi geçiştirici bir cevap aldım. Tek bir gişe çalıştığı için benimle birlikte çoğu kişide mağdur oldu. Sıra bana geldiğinde ise gişede ki bayan hesabımda para olmadığı için ödeyemeyiz dedi. Hesabıma para yatırmak istedim fakat onu da yapmadı. Bu yüzden beni saatlerce orada mağdur ettiler. Nasıl bir sistem nasıl bir çalışma şekli...

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  14:13

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi