Akbank Taşıt Kredisi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti...

Nagehan K. |

17.12.2014 tarihinde taşıt kredisi kullandım, bu kredi için Haziran ayında 60 TL hesap işletim ücreti kesildi, konu hakkında müşteri hizmetlerine yazı yazarak bu ödemeyi geri yüklediler, bu kesintiyi yanlış yaptıklarını yazdılar, ocak ayında yeniden 60 TL' bir kesinti yapılmış, bu ücretin geri yatırılmasını talep ediyorum, aksi durumda tüm yasal haklarımı kullanarak bu bedeli geri alacağım. Bu taşıt kredisi hesabımı da başka bir bankaya aktaracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nagehan K.
  27 Ocak
  13:18

  Firma halen dönüş yapmamıştır.

 • Nagehan K.
  18 Ocak
  15:34

  Herhangi bir dönüş olmamıştır.

 • 11 Ocak
  14:25

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi