Akbank Tarafından Umursanmıyoruz!

Şafak U. |

Yıllardır Akbank kullanıyorum. Birçok kez kredi kullandım, dosya masrafları ödedim, komisyonlar ödendi, ev kredim hala ödüyorum. Kredi kartım var aylık 4000 TL üzeri ekstrem geliyor. 8 otomatik fatura talimatım var.

Yıllardı kredi kartı ücreti ödüyorum, otomatik ödeme talimatlarına başka bankalar bonus veriyor, benimkiler fatura ödeme parası alıyor. Ulaşmak istediğimde kimseye ulaşamıyorum. Kredi çeksem internetteki oran neyse , yeni gelmiş müşteri ne alıyorsa onu alıyorum.

Hiçbir konuda bağlayıcı bir hizmetiniz yok. Ben ki pek bir şeye itiraz eden biri değilim. Duyarsızlığınızdan ve umursamazlığınızdan, müşteriden nasıl para alsak gözüyle bakmanızdan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Erişim Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  19:58

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi