06 Mayıs 2013

Akbank Tamamını Yatırmama Rağmen Kredim Kapatılmamış!

2012 ağustos ayında Denizli demokrasi meydanı şubesinden 48 ay taksitli taşıt kredisi çektim. 31.12.2012 tarihinde ise başka bir banka aracılığıyla havale yaparak, üstelik Akbank görevlisinin "hesap işletim ücretiniz olacak 50 TL de fazladan gönderin" uyarısını da yerine getirerek kalan tüm borcumu ödedim. Dekont uma da "Bireysel Kredi Borcunun Kapatılması Karşılığında" notunu yazdırdım.

Ancak 3 Mayıs 2013 günü bir kredi çekmek için maaş aldığım bankaya gittiğimde Akbank'taki kredimin hala kapatılmadığını öğrendim. İlgili şubeyi aradım ve "1213 TL daha yatırırsanız kapatırız" cevabını aldım. Bankanın böyle bir para talep etmeye hakkı var mı? Bu parayı yatırmadan kredimin kapatılması mümkün mü?

Murat 22 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön