Akbank Taksitli Tarife İşlemleri Konusunda Bilgilendirme Yapılmadı!

Murat A. |

Uzun yıllardır Akbank müşterisi olarak cep telefonundan mesajla taksitli tarifenize kayıt yaptırdım. Buna güvenerekte harcamalarımı gerçekleştiriyorum. Fakat benim için yüklü olan bir harcamada taksit yapılmadığını farkedip bankaya ulaştım düzeltildi.
Akabinde yine aynı şey başıma geldi bankaya ulaştım 2-3 sonra gelen yanıt taksitlide limit varmış. Bunu bana kayıt olurken söyleyen olmadı herhangi bir bildirim yapılmadı ve sonradan öğreniyorum. Bilsem bu harcamayı yapmaz tarihleri beklerdim. Her ay ekstremin kesilmesini varsayıyorum fakat maalesef tarifeye girdiğim gün baz alınıyormuş bunuda yeni öğrendim. Ayrıca internet sitesinde bulunan 4.ncu madde bir alışverişime uygulanmadı.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  16 Aralık
  14:31

  henuz herhangı bır cozum ıcın gelınmedı. tek gelen cevap maıl olarak ınceleme yapılarak donulecegı oldu.

 • 12 Aralık
  16:30

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi