Akbank Takip Etmeden Mesaj Atıyor!

yakuptaspınar |

Uzun yıllardır Akbank ile çalışmaktayım ve bankanızdan 3 kez kredi kullandım ve her kredimi zamanında ve zamanından önce ödedim yalnız bu ay nedendir bilmiyorum 02 07 2014'te bana e mail yollanmış kredinizin 6.taksidi yatmadı diye bankanızı aradım artı para hesabımdan her ay kredim yatıyor diye bana telefon görüşmesinden sonra işleminiz tamamlanacaktır dediler tamamlandı fakat bugün 03 07 2014'te bana yine mesaj geldi krediniz ödenmemiştir diye ben artı paramdaki hesap ile ödüyorum her ay neden takip edilmeden böyle mesaj ve e mail alıyorum gereğinin yapılmasını ve tarafıma en kısa zamanda bildirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • yakuptaspınar
  07 Ağustos
  13:39

  degerlendırdım

 • 03 Temmuz
  17:50

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi