Akbank Süreli Dolan Kartın Yenisini Göndermiyor!

Zakir S. |

Yaklaşık 6 yıldır hiç bir hayrını görmediğim Akbank'la çalışmaktayım. Ne hikmetse bütün para akışım Akbank'tan yapılır. Bütün faturalarım Akbank'tan ödenir. Bu kadar hayırlı bir müşteri olmama rağmen bana hala kredi verilmemektedir yada uçuk rakamlar istenmektedir. Asıl mesele ye gelelim. Akbank bankamatik kartımın süresi dolacak diye her seferinde ATM'de uyarı veriyor.

İşin komik tarafı süresi dolacaksa gönderin ben ne yapabilirim sizin kartınızı başka hangi banka verir. Diğer bankalarında kart süresi doluyor gönderiliyor sizde nasıl bir sistem işlemektedir. Muhtarlıktan ikametah mı gerekiyor?

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  16:21

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi