Akbank Sürekli Oyalıyor ve Yanlış Yönlendiriyor!

Ömer A. |

Bugüne kadar severek çalışmış olduğum Akbank artık sinirlerimi yıpratma konusunda başarıya ulaşmış bir banka olmuştur. Yurtdışında para çekme işleminde yaşanan problemden dolayı 7 nisanda kayıt oluşturuldu ve 7 iş günü içerisinde çözüleceği bildirildi. Ancak hiç bir şekilde çözüme kavuşturulmadığı gibi durumla ilgili aradığımda ise bağlı olduğum şubeye gitmem gerektiği, ıslak imzalı dilekçe vermem gerektiği, hayır gitmenize gerek yok arkadaş yanlış yönlendirmiş kaydınız var halen açık inceleniyor vs gibi bir oradan bir oraya yönlendirerek resmen beni mağdur etmişlerdir. O kadar büyük bir problem olmayan bir şeyi bile uzun süredir çözememeleri ve bu şekilde davranmaları güvenimi kaybettirmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  14:34

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi