Akbank Sürekli Kesinti Yapıyor!

Esma Gaye S. |

Uzun yıllardır Akbank'ın müşterisiyim. Kullandığım kredinin ödemelerini bitirdikten aylar sonra ihbar masrafı adı altında hesabından kesinti yapılmış. Kesinti yapılan bu tutarın ve aynı zamanda daha önce kesinti yapılan hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde Akbank ile tüm ilişiğimi keseceğimi belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  17:08

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 23/10/2013 tarihinde e- posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Esma Gaye S.
  04 Kasım
  13:40

  1 haftad?r konu ile ilgili olarak herhangi bir bildirim taraf?ma yap?lmam??t?r.

 • 22 Ekim
  14:39

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi