16 Mart 2013

Akbank Sürekli Hesap Açıyor!

Özel bir şirkette çalışıyorum ve şirket maaşları akbanktan yatırdığı için akbanktan hesap açtırdım. hesabı sadece maaşımı çekmek için kullanıyorum. fakat birgün hesabımda kullanıma hazır ek hesap açtıklarıyla ilgili sms geldi. bankayı aradım ve böyle bir istekte bulunmadığım halde neden açtıklarını sordum.

İhtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz şeklinde mantıksız bir cevap verdiler. ek hesabı kapattırdım. ve aradan bir ay geçti tekrar aynı şey yaşandı ve tekrar kapattırdım. böyle birşey nasıl oluyor. istemediğim halde nasıl bana ek hesap açıyorlar. amaç nedir parayı kullandırıp faiz almak mı? koskoca bankaya hiç yakışmadı bu.

Semih 29 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön