Dilek K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler hemen aramalar kesildi tabi bende kartımı iptal ettirdim... .

Akbank Sürekli Arıyor!

Dilek K. |

O kadar banka ile çalışmaktayım. Bu kadar sıklıkta arayan ve acemi banka çalışanları çalıştıran tek yer. Çağrı merkezine ulaşmak ayrı bir sorun. Faizler fahiş oranda kesinlikle kart iptalimi talep ederim. Çok uyarmıştı arkadaşlarım ama ders oldu bana.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek K.
  12 Nisan
  18:10

  teşekkürler bilgilendirme için...

 • Dilek K.
  12 Nisan
  18:07

  Teşekkürler hemen aramalar kesildi tabi bende kartımı iptal ettirdim... .

 • 09 Nisan
  15:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09/04/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 06 Nisan
  17:08

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi