31 Ocak 2014

Akbank Şüpheli İşlem Yaptı.

21.01.2014 tarihinde 0262 686 96 96 no'lu faksa, hesabımdan yapılan şüpheli işlem bildirimi yapmıştım. Bugün 11. gün hala tarafıma dönüş yapılmadı. Daha önce internet şubeme giriş yaparken telefonuma şifre geliyordu. Şu anda şifrede gelmiyor. Telefon bankacılığını aradım, anne kızlık soyadını söylüyorum, yanlış diyorlar. Ben anlamadım ne tür bir olay döngüsü içindeyim. Hesabımdan yapılan toplam şüpheli işlem tutarı 2500 TL, ne kadar daha beklemeliyim acaba. Akbank'ı kınıyorum.

Fatma 430 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 05 Şubat 2014

    sadece mesaj gelmeme sorunum ile ilgili geri dönüş yapıldı. diğer önemli olan şüpheli işlem ile ilgili hala beklemedeyim.

  • Akbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön