29 Temmuz 2016

Akbank Şüpheli İşlem Bildirimi Yaptım Dönüş Yapılmadı!

29 Temmuz 2016 sabahında internet bankacılığından işlem yaparken bekleyen provizyonda yapmadığım bir ödeme olduğunu gördüm. Avea İletişim Hizmetleri 487,97 TL yazıyordu. 28.07.2016 tarihinde yapılmış bir harcama. Avea ile hiçbir organik bağım olmadığı gibi dün yani 28.07.2016 tarihinde kredi kartımı cüzdanımdan dahi çıkarmadım. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Kredi kartım iptal edildi.

Bana da 0 262 6869696 nolu faksa itiraz dilekçesi yazmamı söyledi temsilci. Fakat bu harcamanın internetten mi yoksa fiziki olarak gidilip yerinden mi yapıldığına dair bir bilgi veremediler. Alışverişin yapıldığı saat 23:47 denildi sadece. Şikayet dilekçemi doldurdum ve faksladım. Fakat ne zaman çözümlenecek ya da çözümlenene kadar geçen sürede bu parayı ödeyecek miyim bilmek istiyorum. Ayrıca benim lehime ya da aleyhime sonuçlanacağına dair de bir bilgi alamadım maalesef.

Selma 391 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön