Akbank Şüpheli İşlem Bildirimi...

Umut E. |

25.07.2016 tarihinde bilgim dışında Akbank Axess kredi kartımdan 5 farklı şifresiz işlem gerçekleştirilmiştir. Şifresiz işlemler olmasına rağmen banka 5 farklı işleme de onay vermiştir. Ancak daha sonrasında SMS yolu ile bildirip çağrı merkezi ile hemen dönüş yaptılar. Bu harcamalardan bilgim olmadığını belirttim ve kartımı iptal ettiler. Harcama İtiraz formunu doldurup Belirtilen numaraya faks çekmemi istediler.

Gün içerisinde faksı iki kez çekmeme rağmen ve faks denilen iletişim yolu anlık düşmesine rağmen telefondaki arkadaş faksların bir gün sonra geldiğini belirtti. Lütfen öncelikle bu güvenlik açığına bir çare bulun ve faks olayını anlık gerçekleştirin. Adıma kayıtlı kredi kartınızla yapılan bu son 5 işlemin hiç biri tarafıma ait değildir. İşleme alınmamasını ve harcamaların iadesini rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  17:22

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi