Hakan Ü. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler sorunum çözuldu

Akbank Şubesiz Kredi Tam Bir Fiyasko.

Hakan Ü. |

Akbank İnternet sayfasından şubeye gitmeden kredi alın diye yeni bir uygulama başlatmış, bende başvurdum onaylandı, son aşamada kredi kartı bilgilerimi istedi, yanımda olmadığından kapattım sayfayı, birkaç gün sonra denedim krediniz onaylandı ,şubeniz den kullanabilirsiniz yazdı.

Şubeye gittiğimde bu krediyi biz veremeyiz dediler, biz bunu iptal edelim siz yeniden başvurun tamam dedim ama sonra bir daha başvuramadım, güvenlik nedeniyle başvuruyu alamıyoruz yazıyor, onlarca kez bankaya yazdım bütün müşteri temsilcilerini aradım, genel merkezi aradım, bir çözüm bulamadılar. En son şubeye gidin dendi, biliyorum ki onlar da çözemeyecekler bu işi.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ü.
  19 Mart
  11:23

  Teşekkürler sorunum çözuldu

 • Hakan Ü.
  12 Şubat
  17:35

  Evet beklediğim gibi otomatik mesaj geldi bakalım sorunu çözebileceklermi

 • 12 Şubat
  17:07

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Hakan Ü.
  12 Şubat
  14:42

  Sonuç cıkmayacağını biliyorum şimdi otomatik bir mesaj gelicek o kadar ma insanlar bilsinler diye boşuna uğraşmasın lar böyle hata alıyorlarsa sonuç çıkmıyor