02 Nisan 2013

Akbank Şubesine Ne Zaman Gitsem İlgisizlik Diz Boyu!

Konya Merkezde bulunan Akbank Alaaddin Şubesine ne zaman işlem yaptırmaya gitsem hep olumsuz sonuçlar almaktayım. Daha önce kredimi yeniden yapılandırma talebiyle gitmiştim fakat sadece işlem yaptırdığınız yerden yapabilirsiniz cevabını aldım. Peki tamam da ben o krediyi farklı bir ilden çektiysem? Bu kadar ilgisizlik olamaz.

Bugün ise kredi kartı limiti arttırmaya gittim aynı şubeye ve aldığım cevap işleminizi maaş müşterisi olduğunuz için buradan değil kendi şubenizden yapabilirsiniz dediler. Bu ne demek? Bu banka bu kadar basit bir sistemle çalışıyor olamaz. Ben böyle bir sistem görmedim. Anlaşılan hayatımı ilk işlem yaptığım Akbank şubesi civarına kurmalıyım.

Emre 45 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön