06 Şubat 2014

Akbank Şubesindeki Blokeden Dolayı Kredi Çekemiyorum

Kredi çekmek için başvurduğumda Akbank Ankara Gaziosmanpaşa şubesinden adıma bloke görünmektedir. Ben hayatımda ankarada hiçbir bankadan kredi çekmedim ve kullanmadım çok mağdur durumdayım. Benim çekmediğim bir kredi yüzünden bankalar bana kredi vermiyor benim adımı ve kimliğimi kullanarak adıma kredi çekmişler adıma konulan blokenin kaldırılmasını istiyorum.

Cep telefonum 053732*** bu konuyla ilgili mahkeme tarafından berat kararı aldım. Çekteki imzaların bana değil başkasına ait olduğuna dair lütfen bu yanlışlığı düzeltmenizi istiyor ve bana acilen bilgi verilmesini bekliyorum.

Bilal 94 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön