Akbank Şubesi Gişe İşlemleri Ödeme Zorluğu.

Raşit Ç. |

Akbank Axess platinum kart sahibiyim, kart ile alakalı yok şöyle ayrıcalıkları var yok böyle avantajları ve kolaylıkları var diyorlar ancak bankaya gidip ödeme yapacağın zaman benden sonra gelen ve su, elektrik faturası ödeyecek olan kart sahibi olmayan vatandaşlar bile benden önce ödeme yapıp gidiyor.

Bankacıya niye böyle oluyor deyince suratını ekşitip sistem böyle istiyor diyor, ilgi alaka sıfır, birde surat yapıyorlar. Yüz liradan fazla yıllık kart aidatını almayı biliyorlar ama. Kredi Kartı iptali için aradım lakin telefon bankacılığında da yolu bulmuşlar operatöre bağlan diye seçenek yok, dön dön aynı yere, şimdi bir daha kalkıp kartı aldığım şubeye gidip kart iptali için uğraşacağım.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Gişe İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  17:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi