06 Ocak 2014

Akbank Şube Telefonlara Cevap Vermiyor!

03.01.2014 cuma günü ve 06.01.2014 pazartesi günü Akbank Kayseri Yeni Sanayi şubesini defalarca aramama rağmen telefonuma cevap verilmedi. 444 25 25 no'lu telefonu aradım fakat herhangi bir kimseye ulaşamadım. Yani işlem yaptırabileceğim kimseye ulaşamadım. Kredi kartı ister misiniz, bireysel emeklilik ister misiniz diye defalarca istemediğimi söylemene rağmen, sürekli beni arayan Akbank'ta kimseye ulaşamadım.

Atilla 67 Okunma

Cevaplar

  • Atilla09 Ocak 2014

    Bir haftadir akbanki aramama ve şubeye gitmeme ragmenhic bir sonuç alamadim.Şubeye gidip durumu söylediğimde bizi şubenin dahili numaralari yanlış, biim şubenin santralinden bize ulşamazsın dediler.

  • Akbank Temsilcisi06 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön