Akbank Şube Personeli Hatalı Bilgi Verdi!

Barış E. |

3 ay önce kredi çekmeye gittiğimde. Manisa Turgutlu şubesi en üst katta korhan adındaki görevli. Krediyi verirken. b*** bey birikim yapmak isterseniz. Bireysel birikim yapabilirsiniz dedi. Ben istemiyorum dedim. Bak bende yapıyorum bende 2 tane var ayrı ayrı ödüyorum dedi. Paranı istediğin zaman çekebilirsin dedi.

Bende istediğim zaman çekebilecek isem yap dedim. 2 yıl kredi ödeyeceğim. Kredim biterken birikim hesabını da kapatacaktım. Şimdi iptal etmeye gittiğimde. 10 yıla kadar ödemek zorunluluğum varmış. Bana hiçbir şekilde böyle bir bilgi verilmedi. Özet geçti. Hiç özet geçerken de bana 10 yıldan falan bahsetmedi.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  09:20

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi