30 Ocak 2014

Akbank Şube Personel Davranışı

Akbank Atm kartımın kayıp olmasından mütevellit Cevahir Akbank'tan başvuru yapmıştım. Tam tarih hatırlamıyorum bir ayı geçmiştir. Kamera kayıtlarına bakın 20.01.2014'de bankaya kredimi yatırmaya gittim. Banka kartım geldi mi diye sorduğumda A**** Y. sisteme bakmadan telefonunuza mesaj geldi mi diye sordu, gelmediğini söylediğimde telefona mesaj gelmesi gerekli dedi.

Yine başka kredimi ödemek için 27.01 de gittim hafif toplu esmer bir bey işlemimi bitirdikten sonra kendisine sorduğumda sistemden bakıp kartımın 15.01'de Göktürk şubesine geldiğini söyledi. Verebilecek kişinin olmadığını beş dakika beklememi söyledi vaktimin olmadığını söyleyerek bankadan ayrıldım.

28.01 de banka kartımı almak için 10.00 gittim. Yine başrolde A**** Y. birilerine sorarak kartımın gelmediğini söyledi. Çok merak ediyorum bu yapılanlardan sonra bu bayana ne gibi eğitimler verilecek bilgilendirilmek hakkım diye düşünüyorum.

Yasemin 220 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön