29 Ocak 2014

Akbank Şube Numarası İlgisizliği ve Umursamazlığı!

Salı pazarı şubesinden alınmış olan bir hediye çekim bulunmaktadır. Kozyatağı Carrefour şubesine giderek 2. kez bozdurmak istedim ancak çek numarasının yanlış olduğunu ilettiler. Salı pazarı şubesini aradım onlar banka şubesi bizi arasın biz düzeltmelerine yardımcı olalım dediler ancak Carrefour şubesi bankayı arayın telefonu bize verin görüşelim gibi amatörce bir yaklaşımda bulundu.

Gişe yetkilisi mail dahi atmadı ve aramadı benim aramam gerektiğini yineledi. Diğer şubeyi aradım onlarda bankanın araması gerektiğini belirttiler. Şubede yetkili olan H*** Bey ile görüştüm ancak hiçbir şekilde işlemle ilgilenmek istemediği için bunun süresi dolmuş dedi ancak hediye çeki süresizdir.

Volkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön