Akbank Su Faturasını Otomatik Ödeme İptali!!!

Bektaş K. |

2010 yılında vermiş olduğum su faturası otomatik ödemesini (Evden taşındığım için) internet bankacılığında iptal edemedim. 4442525 telefonu arayarak iptal ettirmek istedim. Tam 2 (iki) saat müzik dinlettirdiler. 3 tane müşteri temsilcisi çıktı. Kart No. ve şifre girmekten bıktırdılar verdi. İptal ettiremedim. Telefonu kapatmak zorunda kaldım.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Eylül
  09:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi