20 Aralık 2014

Akbank Sözünde Durmuyor!

Akbank'a aralık ayı içinde vadesiz hesap açtırdım ve 4 tane de otomatik ödeme talimatı verdim. İnternet sitesine göre aktif durumda olan en az 2 otomatik ödemesi bulunanlardan hesap işletim ücreti alınmaması gerekiyor.

Oysa bu sabah (20 aralık) hesabımdan 2014 yılı hesap işletim ücreti olarak 55 TL kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi bey, hatayı kabule etti, 2 faturamı da güncelledi. İade edileceğini ama iade için onları tekrar aramamı söyledi. 4-5 kez aradım ama ulaşamadım. Yani parayı haksız olarak kesiyorsunuz; iade için 40 kere arıyoruz; Ama kimse çıkmıyor! Derhal paramı iade edin!

Ş.cankat 269 Okunma

Cevaplar

 • Ş.cankat25 Aralık 2014

  Ayrıca şunu da belirteyim ki dönüp "zahmet edip" de telefon kayıtlarını dinlemiş olsalardı kendi temsilcilerinin "hata yaptık, iade edilecek" dediğini de duymuş olacaklardı. Bundan şunu anlarım: Ya müşteri temsilcileri yanlış bilgi aktarıyor ya da web sitelerindeki ifadeler yanıltıcı.

 • Ş.cankat24 Aralık 2014

  Son derece ilgisiz ve müşteri odaklı çözümden öte kendini haklı çıkarmaya çalışan yaklaşım içindeler.

 • Ş.cankat24 Aralık 2014

  Evet hep klasik cevplarından birini yazarak mail atmışlar. Tabi tahmin edileceği üzere yine kendilerini haklı çıkarmışlar. İnternetteki 2 ödeme kaydına da "bir kılıf" bulmuşlar. Takip eden 5 ay boyunca ödenirse geçerliymiş. O halde ben hesabı aralık ayında açtım diye suçlu oluyorum. Ocakta açıp da 5 ay faturası otomatik ödenenden ücret kesilmiyor. Bu nasıl bir mantıktır! Zaten dün (23 Aralık) itibarıyla AKBANK'taki hesabımı da kapattım. Bir daha da bu banka ile işim olmaz!

 • Akbank Temsilcisi22 Aralık 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön