Akbank Sözleşmeye Uymayarak, Üyelik Ücreti İadesi Yapılmaması.

Abdullah D. |

Akbank'tan 2012 yılında almış olduğum kredi kartının, üyelik ücretini, ilgili banka, bu yıla kadar iptal etmiş olup, 15/05/2015 tarihli ekstreye "yıllık üyelik ücreti" adı altından tarafımdan tekrar ücret talep etmektedir. Halbuki kurye ile teslim aldığım ve imzaladığım kredi kartı sözleşmemin, banka tarafına ait olan kısmına "Yasal faizler dışında, herhangi bir ad altında herhangi bir ücreti kabul etmiyorum" maddesi ekledim.

Bu sözleşme ilgili bankaya intikal ettikten sonra kartı kullanıma açtı. Sözleşmeye ekleyerek kabul etmediğimi belirttiğim maddeye rağmen yaşanan hukuksuzluğun giderilmesi gerektiğine inanıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  14:19

  Değerli Müşterimiz, talebinizin 444 25 25 Telefon Şubesi aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Mayıs
  14:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi