02 Nisan 2013

Akbank Sorunumu Gidermiyor!

Akbank'tan, 2010 yılında Axess kredi kartı aldım fakat bazı nedenlerden dolayı kredi kartımı 2011 yılında yasal takibe girdi. Avukat numarasını aradığımda sekreter çıkıyor fakat bir türlü kendisi ile görüşemiyorum. Borcumu bütçeme uygun şekilde taksitlendirmek istiyorum. Yardım talebim bulunuyor. Akbank ya da avukat tarafından konuyu çözümlemek için geri dönüş beklemekteyim.

Nurettin 52 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin 14 Nisan 2013

    benden maaşımdan icra yolu ile kesilip biten borcumu 31/03/2008 tarihinde banka benim borcumu varlık yönetime devretmiştir bunun hukuki sorumluluğu nedir?bana açıklarmısınız?

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön