16 Eylül 2013

Akbank Sorunumla İlgilenmedi!

Bu yıl içerisinde Akbank tarafından tarafıma mesaj ve mail ve aranarak kredi teklifinde bulunuldu öyle bir hakkım olduğunu ve istediğim zaman kullanabileceğimi dosya masrafı olmadan parayı alabileceğimi söylediler.

Bende güvenerek bankaya gittim kredi talebinde bulundum altını çizerek de özellikle sordum dosya masrafı kesintisi olacak mı diyerek HAYIR dediler bende başvuru da bulundum 16 000 TL. Fakat nedendir ki banka kredimi onaylayıp 500 TL dosya masrafı kesti.

İtiraz ettim ama kimse ilgilenmedi muhatap bulamadım kendime. Kesilen dosya ücreti masrafı adı altında ki paramı geri talep ediyorum. Aksi taktirde savcılığa gidip bankanıza dava açacağımı sizlere beyan ederim.

Şenol 39 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 20/09/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Şenol 19 Eylül 2013

    Daha ilgilenen olmadı acil çözüm..

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön