22 Mart 2013

Akbank Sorgusuz POS Cihazını Kapattı!

Yaklaşık 3 yıldır beyaz eşyacılık yapıyorum. toplamda 3 mağazam bulunmaktadır. Akbanklada 3 yıldır bir fiil çalışmaktayım her iki mağazamda da pos cihazları kullanımda her nedense pos üyeliğimi kapattılar kendi kapattığı olmadı gibi arkasından diğer bankalarımın hepside sırasıyla kapandı. şimdi her iki mağazamda da tüm bankaların posları kalmadı ve çıkmazdayım banka yetkililerine sorduğum zaman uygunsuz kullanmak deniliyor nedir bu?

Yetkililerine gerekirse tüm faturalarımı ibraz edeceğimi söylemem rağmen cevap bile alamadım Akbank beni ticaretimden etti. bir fiil her müşterimize beyaz eşyaları teslim edilip faturalarımız kesilmiştir. her konuda ibrazda açığım bankadan da bunu beklerim.

Salih 144 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön