02 Mayıs 2013

Akbank SMS Ücreti Kesintisinin İadesini İstiyorum!

1 mart 2013 tarihi itibariyle kredi çektiğim için hesap açılan akbank tan sms üyeliği adı altında yaklaşık 50 lira kesilmiş. Aradım mesaj yazdım, 1 mart itibariyle sms üyeliğinin kapatıldığını söylediler benden 24 nisanda da yaklaşık 25 lira kestiler. geriye dönük sms üyeliği ücreti alındığı bilgisi tarafıma verildi.

Sms üyeliğinin iptaliyle birlikte kesilen paranın tarafıma iade edilmesi için gereğini rica ediyorum. sözkonusu işlemlerin yapılmaması halinde bundan sonrası için akbank benim için bitmiştir.gerekli kapatma işlemleri şubeden yapılacaktır.

Zülfükar 29 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer A. ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön