Akbank SMS Şubesi Üyeliği Aylık Sınırsız Kullanım Ücreti Kesmiş!

Taygun K. |

11.02.2014 tarihinde ihtiyaç kredimi sonlandırdım ancak bugün hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde "sms şubesi üyeliği aylık sınırsız kullanım ücreti" adı altında kredi kapattığım gün benimle ilgisi olmayan yaklaşık 35,88 tl tutarında ücret kesintisi olup bakiyem -22,90 tl'ye düşürülmüş."hesap işletim ücreti" de ücret de tahsil edildi.

Ben Akbank bankamatik kartını kullanmıyorum kredi için sadece açıldı"sms şubesi üyeliği aylık sınırsız kullanım ücreti" ve "hesap işletim ücretinin" kısmı beni hiçbir şekilde ilgilendirmiyor. 12 defa benimle ilgili olmayan bir ücret tahsil edilmiş hemde aynı gün içersin de en kısa süre içersin de bu ücretlerin iadesini rica ediyorum.

Etiketler :

SMS Ücreti Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taygun K.
  14 Şubat
  13:32

  2 gün geçmesine rağmen hiç bir yetkili henüz ulaşmadı...

 • 12 Şubat
  17:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi