21 Mayıs 2013

Akbank SMS Şubesi Üyeliği!

Akbank üzerindeki şikayetim dikkate alınmamıştır. Hiçbir şekilde Sms şubesi üyeliği talebim olmadığı halde Banka kendi kafasından SMS Şubesi üyeliği yaparak hesabımdan aylık SMS Şubesi üyeliği ücreti olan 2, 99 tl kesilmiştir. Akbank'ın bundan vazgeçerek bugüne kadar kesilen ücretlerin, (geçmişe yönelik hesap hareketlerim incelenerek) hesabıma tekrar aktarılmasını istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvurarak hakkımı arayacağımın bilinmesini isterim.

Nabi 32 Okunma

Cevaplar

 • Nabi 27 Mayıs 2013

  Ben size Bankacılık hizmetleriyle ilgili müşterilerden alınması gereken ücret, komisyon ve masraflara ait tarife Genel Müdürlüğümüzce tespit edilip edilmediğini sormuyorum. Benim hiçbir şekilde SMS üyeliği başvurum olmadığı halde siz ne hakla benim adıma SMS üyeliği yaparsınız onu soruyorum. Bana herkese gönderdiğiniz matbu yazıyı göndererek ikna edeceğinizi mi sanıyorsunuz. Ben daha öncede aynı yazıyı gönderdim. Sizin müşteri hizmetleriniz soruna çözüm üretmekten aciz. Sorunu anlamak istemiyorsunuz çünkü işinize geliyor. Çünkü sizin gözünüzde müşteriler yolunacak kazdır. Ben de yolunacak kaz olmamak için hesabımı kapatıyorum ve çevremdeki bütün insanlara da bunu anlatacağım.

 • Nabi 24 Mayıs 2013

  Akbank olarak sorunlara çözüm üretmekten yoksun bir bankasınız. Bu da sizin işinize geliyor çünkü müşterilerinizi yolunacak kaz gibi görüyorsunuz. Bunun sonucunda da Akbank olarak müşteri kaybetmeye mahkum bir banka olarak kalacaksınız. En kısa sürede yani 27.05.2013 tarihinde herhangi bir şubenize giderek hesabımı hemen kapatacağım. Çevremdeki bütün insanlara da yaşadığım sorunu anlatacağım ve herkesin bilgilenmesini sağlayacağım.

 • Nabi 24 Mayıs 2013

  Akbank olarak hiçbir soruna çözüm üretemiyorsunuz. Müşterileri yolunacak kaz gibi görüyorsunuz ve kaybeden de hep siz olacaksınız. Pazertesi Akbank Şubenizinze giderek hesabımı kapattıracağım. Bundan sonrada kıesinlikle Akbank'tan hiçbir şekilde hesap açtırmayacağım.

 • Akbank Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön