12 Nisan 2013

Akbank SMS Şubesi İptali!

Geçenlerde telefona gelen bir bilgilendirme SMS'i ile Akbank SMS Şubesi'ne aboneliğin başlatıldığı bildirildi. Hat kullanıcısı tarafından böyle bir başvuru/istek yapılmamasına rağmen ücretli bir servisin müşterilere dayatılmasını, yıllardır adını duyuran bir bankanın çalışma sistemine göre etik olmadığını düşünmekteyim. SMS Şubesi aboneliğinin iptali için de herhangi bir bilgilendirme mevcut değil maalesef. SMS Şubesi aboneliğinin iptalini talep ediyorum.

Müşterilerini onlardan habersiz bir şekilde ücretli bir sisteme abone eden ve bunun iptali için telefon/şube görüşmelerinin zorunlu tutan bir kurumun bazı şeyleri gözden geçirmesi gerekir kanaatindeyim.

Ekrem 2.758 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön